Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Londyn nocą z lotu ptaka
piątek, 16 kwietnia 2021

Londyn nocą z lotu ptaka
wtorek, 13 lipca 2010 19:45    Drukuj Email

– prezentują Jason Hawkes i Samsung EX1

Znany autor zdjęć lotniczych, Jason Hawkes podjął się wyjątkowego projektu „Samsung Nightscapes”. Artysta uchwycił z lotu ptaka piękno Londynu i jego słynnych obiektów po zmroku przy pomocy nowego aparatu cyfrowego Samsung EX1.

blog_log_7998_640_640----400

Do wykonania najbardziej spektakularnych zdjęć przy słabym oświetleniu Hawkes wykorzystał imponujące możliwości Samsunga EX1, niedostępne do tej pory dla aparatów kompaktowych. Rezultaty jego pracy – zdjęcia i opinie o EX1 – można znaleźć na stronie: http://www.samsungimaging.com/. Na kanale Samsung Imaging w serwisie Youtube.com znajduje się z kolei film dokumentujący przelot Jasona Hawkesa z Samsungiem EX1 nad Londynem (do obejrzenia pod adresem: http://www.youtube.com/samsungimaging).

blog_log_8001_640_640----400

Samsung EX1 jako high-endowy kompaktowy aparat cyfrowy zaprojektowany specjalnie dla zaawansowanych fotoamatorów, jest nowym flagowym modelem w szerokiej gamie kompaktowych aparatów cyfrowych Samsung.

Aparat posiada szereg zaawansowanych parametrów, w tym wysokiej klasy sensor oraz jeden z najbardziej imponujących obiektywów, jaki kiedykolwiek zastosowano w aparacie kompaktowym – ultraszerokokątny obiektyw 24 mm Schneider KREUZNACH, o jasności f/1,8. Ultraszybki obiektyw i nowa, niezwykle czuła matryca CCD o rozmiarze 1/1,7” (maks. ISO 3200 przy pełnej rozdzielczości) są idealne do robienia zdjęć w nocy i przy słabym oświetleniu.

Cieszymy się, że możemy udostępnić EX1 konsumentom oferując nową jakość na rynku. Ten aparat prezentuje wyjątkowe parametry, takie jak ultraszeroki kąt i wyjątkową jasność obiektywu. Jest przy tym wyjątkowo łatwy w użyciu. Parametry te w połączeniu z zaawansowanym obiektywem ułatwiają użytkownikom EX1 robienie doskonałych zdjęćpowiedział Sang Jin Park, Prezes działu Digital Imaging w Samsung Electronics.

ex1---200

Na polskim rynku aparat Samsung EX1 dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 1799 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież