Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności LG rozpoczyna współpracę z Volkswagenem
środa, 14 kwietnia 2021

LG rozpoczyna współpracę z Volkswagenem
czwartek, 26 listopada 2009 16:02    Drukuj Email

Logo-LG_200Firma LG Electronics zawarła z Grupą Volkswagen umowę, na mocy której większość samochodów marki Volkswagen, Seat i Skoda będzie od 2012 roku wyposażana w sprzęt audio marki LG. Kontrakt ma wartość około 370 mln USD.

Współpraca partnerska pomiędzy LG a Volkswagenem rozpoczęła się w 2007 roku. Kontrakt zawarty dziś z trzecim na świecie i największym w Europie producentem samochodów sprawi, że LG stanie się jednym z głównych graczy na rynku urządzeń car audio.

Samochodowe systemy audio marki LG wyposażone są w podwójny tuner radiowy oraz kolorowy wyświetlacz LCD TFT, na którym pokazywane są informacje dotyczące obsługi  i użytkowania auta. Sprzęt LG obsługuje formaty CD, CD-R/RW i CD-Text, ma wbudowany dekoder plików WMA, pozwala również łatwo łączyć się z telefonem komórkowym dzięki obsłudze Bluetooth, a także podłączyć do panelu odtwarzacz MP3 przez port USB. 4 głośniki o mocy ponad 50 W w połączeniu z funkcją podbijającą niskie częstotliwości XDSS+ i korektorem dźwięku zapewnią imponujące wrażenia muzyczne. Cześć modeli wyposażona jest także w czytniki DVD / DivX, by kameralne kino pod gwiazdami można było urządzić we własnym samochodzie.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież