Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
piątek, 16 kwietnia 2021

EyePet
środa, 28 października 2009 19:18    Drukuj Email
EyePet_Logo_200– niezwykła rodzinna gra na PS3  od dzisiaj na polskim rynku!

Przygotujcie się na nowy wymiar gier. Wejdziecie do niego za sprawą magicznego świata wyjątkowej, wielowymiarowej gry EyePet, którą właśnie dzisiaj na polski rynek wprowadza Sony Computer Entertainment Polska.

EyePet to niewiarygodnie interaktywna, fascynująca przygoda, rewolucja pod względem emocji oraz wrażeń wyniesionych z gry. EyePet to magiczne zwierzątko, które może być wychowywane przez całą rodzinę. Jest bardzo przyjazne, czasem potrafi być niesforne, a na pewno cały czas szuka dobrej zabawy i odrobiny szaleństwa w życiu!

EyePet_600

Młodzi gracze nie tylko widzą swojego EyePeta na ekranie telewizora. Mogą go „dotknąć”, „pogłaskać”, „przytulić”, jakby był prawdziwym zwierzątkiem. Rzuć mu piłę, a będzie za nią ganiał, pogłaszcz go, a przewróci się, byś podrapał go po brzuszku.

Gra EyePet przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia, ale jak pokazują doświadczenia, gra jest dla całej rodziny. Wirtualny przyjaciel intryguje i zaciekawia także dorosłych. Podczas konferencji prasowej Social Gaming PlayStation, która odbyła się 20 października w Galerii Mokotów w  Fikolandzie, Paulina Przybysz (piosenkarka), Maciej Kurzajewski  (dziennikarz) i Jarek Jakimowicz (aktor) wraz z dziećmi i ze zgromadzonymi dziennikarzami nie skrywali radości z zabawy z wirtualnym zwierzakiem.

Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej, więc każde dziecko, bez dodatkowej pomocy ze strony rodzica będzie mogło bawić się z nowym członkiem rodziny. Przywitajcie go w swoich domach już dzisiaj!  

W skład zestawu gry EyePet wchodzą: specjalna kamerka PlayStation®Eye, dzięki której możliwe jest oglądanie czmychającego po domu nowego pupila, oraz Magiczna Karta, która pełni niezliczone role w trakcie gry – czasem służy za podgrzewacz, czasem za rentgen, innym razem za trampolinę.


Sugerowana cena detaliczna samej gry (dostępna z Magiczną Kartą) to 99 zł.
Cena gry w zestawie z kamerą PlayStation Eye 169 zł.

Zapraszamy na oficjalna stronę cudownego EyePeta: www.eyepet.com.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież