Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Trzy lata zamiast dwóch
czwartek, 15 kwietnia 2021

Trzy lata zamiast dwóch
wtorek, 13 października 2009 19:50    Drukuj Email

logoFirma Brother poinformowała o przedłużeniu do trzech lat okresu gwarancji na wszystkie drukarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki etykiet.

Każdy produkt firmy Brother zakupiony w okresie od 1 października 2009 r. do końca marca 2010 r. będzie objęty pełną gwarancją przez okres 36 miesięcy. Aby uaktywnić przedłużoną gwarancję wymagana będzie rejestracja klienta na stronie internetowej http://www.brother.pl/  w ciągu 60 dni od dnia zakupu produktu (okres gwarancji liczony będzie od momentu kupna urządzenia).

Nowa gwarancja, w zależności od produktu, zapewnia wymianę lub naprawę urządzenia u klienta (tzw. onsite) albo naprawę z odbiorem od i zwrotem do klienta (tzw. door to door). Obejmuje ona wszystkie awarie układu elektrycznego i mechanicznego. Również od konkretnego modelu zależą oszczędności, które klient może osiągnąć dzięki nowej ofercie: wahają się one od 100 do 450 zł w porównaniu z obecną ceną rozszerzenia gwarancji o trzeci rok. Gwarancja nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych (wkładów atramentowych, tonerów itp.) ani uszkodzeń spowodowanych umyślnym działaniem klienta, np. wynikającym z nieprawidłowego użytkowania.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież