Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Złoty Laur Konsumenta dla SanDiska
sobota, 15 maja 2021

Złoty Laur Konsumenta dla SanDiska
piątek, 28 sierpnia 2009 10:02    Drukuj Email

logo_laurkonsumenta2009_200Firma SanDisk w piątej edycji konkursu Laur Konsumenta zajęła pierwsze miejsce, w kategorii „Pamięć przenośna".  W tym największym w Polsce głosowaniu konsumenckim badana były przede wszystkim znajomość marki, chęć rekomendacji jej produktów znajomym, przywiązanie klienta oraz opinie na temat jakości oraz innowacyjność. Preferencje polskich konsumentów potwierdzone wyróżnieniem Złotego Laura nie są odosobnione, SanDisk jest globalnym liderem branży przenośnych pamięci.

Bardzo nas cieszy to wyróżnienie szczególnie, że jest przyznawane przez samych konsumentów oraz odnosi się do całej kategorii pamięci przenośnych a nie tylko do pojedynczego produktu. Potwierdza równocześnie najwyższą, jakość produktów SanDisk oraz jej pozycję jako globalnego lidera w produkcji pamięci flash – powiedział Stephen Duignan Dyrektor Marketingu & PR na region EMEA w SanDisk.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież