Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności CANON iMAGE GATEWAY
środa, 21 kwietnia 2021

CANON iMAGE GATEWAY
sobota, 22 sierpnia 2009 22:49    Drukuj Email

cig_200Canon ogłosił  premierę nowych wyjątkowych funkcji i usług dostępnych użytkownikom internetowego serwisu online CANON iMAGE GATEWAY dostępnego pod adresem http://www.cig.canon-europe.com/index.html . Użytkownicy aparatów EOS, Digital IXUS, PowerShot, kamer LEGRIA, drukarek SELPHY i PIXMA mają możliwość skorzystać z 2 GB pojemności, by załadować setki zdjęć wysokiej jakości.

Od października 2009 roku dostępna pojemność albumu online będzie zwiększona z obecnych 100 MB do 2 GB. CANON iMAGE GATEWAY umożliwia upload zdjęć wysokiej rozdzielczości, które można udostępnić każdemu wysyłając zaproszenie online.

CANON iMAGE GATEWAY Mobile Browsing zapewnia łatwy dostęp do albumów foto online nawet w ruchu. Serwis jest kompatybilny z telefonami komórkowymi z WAP 2.0. Udostępnić zdjęcia można wysyłając linka bezpośrednio na numer telefonu komórkowego.  Drukowanie albumów na drukarkach PIXMA to nowa użyteczna funkcja dostępna dla właścicieli  drukarek atramentowych Canon PIXMA. Albumy wykreowane w serwisie CANON iMAGE GATEWAY można udostępniać razem z podpisami i różnymi opcjami układu, aby przyjaciele i rodzina mogli tworzyć i drukować twoje albumy online.

CANON iMAGE GATEWAY to świetne narzędzie udostępniania filmów dzięki funkcji Video Podcast. Użytkownicy mogą w łatwy sposób załadować i udostępnić filmy nagrane na cyfrowych kamerach lub aparatach fotograficznych marki Canon. Udostępnione oprogramowanie konwertuje filmy do formatu przyjaznego sieci. Po załadowaniu filmów na serwis CANON iMAGE GATEWAY, można łatwo pobrać filmy z użyciem programu Apple iTunes™, przetransferować do telefonu iPhone™ lub do odtwarzacza iPod™ i cieszyć się filmami będąc w ruchu. Rodzina i przyjaciele będą informowani na bieżąco o nowym video po subskrybowaniu na otrzymywanie uaktualnionych podkastów.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież