Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
niedziela, 20 czerwca 2021

HANNspree
środa, 22 lipca 2009 10:00    Drukuj Email
—  na targach IFA 2009

ST251-Front_AP_200HANNspree, tajwański producent urządzeń elektroniki użytkowej od niedawna obecny w Polsce, zapowiada zdominowanie tegorocznych targów elektroniki użytkowej IFA (4 - 9 września) i prezentację nietypowych telewizorów o bardzo oryginalnych kształtach.

Producent słynie już miedzy innymi z produkcji telewizorów w kształcie jabłek, piłek do kosza oraz zwierząt. Demonstrując szerokie możliwości w projektowaniu wyglądu i rozwoju produktów, HANNspree przedstawi swoje portfolio urządzeń z segmentu elektroniki użytkowej, w tym pełną gamę designerskich monitorów oraz telewizorów LCD, cyfrowych ramek, netbooków oraz fotobudzików. Dodatkowo zaprezentowanych zostanie wiele interesujących nowości z serii Novelty, która w przeszłości składała się z urządzeń o wyglądzie inspirowanym sportem i modą, a obecnie wzbogaci się o linię dużego rozmiaru telewizorów w pluszowych obudowach, na przykład w kształcie zebry, żyrafy, wielbłąda i polarnego niedźwiedzia.

photo_alarm-clock_front_080Uczestnicy IFA jako pierwsi zobaczą także nową linię ekonomicznych telewizorów z rodziny JOY, o przekątnych ekranu do 55 cali.

W dniach 5-6 września zostanie zorganizowana loteria HANNspree TV, podczas której każdy zwiedzający będzie mógł otrzymać od firmowej hostessy ulotkę uprawniającą do udziału w odbywającym się co 2 godziny losowaniu nagród. Warto przyjść na stoisko HANNspree i powalczyć o nagrodę główną – telewizor.

Produkty HANNSpree zostaną zaprezentowane w hali 27, przy stoisku nr 430, podczas gdy pokazy sportowe odbędą się na powierzchni 400 m² w Sommergarten.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież