Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności LG wprowadza kino domowe w trzeci wymiar
środa, 14 kwietnia 2021

LG wprowadza kino domowe w trzeci wymiar
czwartek, 05 sierpnia 2010 18:24    Drukuj Email

LG Electronics wprowadza najwyższej klasy system kina domowego 5.1 o atrakcyjnym wzornictwie. Smukłe kolumny głośnikowe o grubości zaledwie 29 mm wpisują się w stylową aranżację przestrzeni domowej. Zawieszone na ścianie, będą świetnie komponować się z płaskimi telewizorami.

LG-HX995TZ---400

Kino o mocy 1100 W jest wyposażone w zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału audio, gwarantującą bogate i mocne brzmienie. Sześć trybów Galerii Dźwięków LG, w tym VSM Plus, Clear Voice i MP3 Up-scaling, umożliwia dostosowanie charakterystyki dźwięku do indywidualnych wymagań słuchaczy.

LG HX995TZ wykorzystuje funkcję Netcast™ Entertainment Access, która umożliwia szybki dostęp do Internetu, a co za tym idzie strumieniową transmisję wideo, możliwość przeglądania na ekranie telewizora albumów on-line czy sprawdzania na bieżąco prognozy pogody. Ponadto, nowy system LG obsługuje technologie BD-Live i Gracenote, które przez Internet zapewniają dostęp do muzyki, multimediów i dodatkowych informacji na temat oglądanych filmów.

Bezprzewodowa łączność z urządzeniami pamięci masowej lub komputerami obsługującymi protokoły DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System) pozwoli posiadaczom LG HX995TZ uzyskać nieograniczony dostęp do bogatych bibliotek multimedialnych zapisanych w różnych formatach, w tym również DivX HD oraz *.mkv. HX995TZ ma także port USB i może odtwarzać dane zapisane na pamięciach przenośnych. 2 wejścia i 1 wyjście HDMI ułatwią połączenie nowego kina domowego z telewizorami 3D, konsolami do gier i innymi urządzeniami mobilnymi. Specjalna podstawka umożliwi dokowanie w systemie LG HX995TZ iPodów oraz iPhone’ów, zapewniając łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich zapisanych na nich treści cyfrowych.

LG HX995TZ będzie dostępny na polskim rynku w październiku 2010 r. w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej brutto 4499 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież