Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Najnowsze klipy promocyjne Samsung foto-video na wakacje
środa, 21 kwietnia 2021

Najnowsze klipy promocyjne Samsung foto-video na wakacje
wtorek, 27 lipca 2010 18:42    Drukuj Email

– do zobaczenia na Youtube.com

Samsung zaprezentował zaawansowane funkcje najnowszych aparatów fotograficznych - jak zgasić świeczkę z odległości czterech metrów, przygotować charakteryzację do hollywoodzkiej super produkcji w 10 sekund lub skupić uwagę fotografowanego dziecka?

Odpowiedzi dostarczą bohaterowie najnowszych filmów promocyjnych Samsunga zamieszczonych w portalu Youtube.com. Klipy te stanowią przyjazną instrukcję obsługi i przewodnik po nowatorskich funkcjach aparatów i kamer, ale też inspirują do ciekawych, a czasem nawet lekko szalonych prezentacji własnych zainteresowań. Najciekawsze produkcje prezentujemy poniżej.

Szybkie ujęcia to jego wizytówka
W roli głównej: kamera Samsung HMX-H200.

1

Czy wiesz jak zgasić świeczkę z odległości 4 metrów albo spowodować eksplozję confetti tylko za pomocą wizytówki? Mistrz w rzucaniu małymi kartonikami popisuje się przed milionami internautów, bacznie obserwowany przez oko kamery cyfrowej Samsung HMX-H200. http://www.youtube.com/watch?v=FVq0HdiM-Ok

Mistrz hollywodzkiego make’upu
W roli głównej: aparat Samsung PL150

Dzięki dwóm wyświetlaczom LCD i funkcji odliczania w samowyzwalaczu, potrzebujesz jedynie 10 sekund by przemienić się w Avatara. Szczególnie pomocny okazuje się tu przedni ekran LCD, który może posłużyć za lustro.

http://www.youtube.com/watch?v=QgtSvXd0ssg

Wyższy poziom kreatywności
W roli głównej: aparat Samsung NX10

2

Najnowszy kompakt z wymienną optyką – Samsung NX10 – to narzędzie dla ludzi z wyobraźnią. Z pewnością nie zabrakło jej bohaterowi poniższego klipu, który powstał z serii zdjęć wykonanych nowym urządzeniem Samsunga.

http://www.youtube.com/watch?v=zEVGvwmZRys

Fotografowie nie gęsi...
W roli głównej: aparat Samsung NX10

Z nowym Samsungiem NX10 żadne wyzwanie fotograficzne nie jest zbyt szalone. Nawet jeśli zechcecie urządzić sesję zdjęciową stadu gęsi, NX10 stanie na wysokości zadania gwarantując znakomitą jakość zdjęć.

http://www.youtube.com/watch?v=v7RPaddcht0

Winietowanie rybim okiem
W roli głównej: aparat Samsung WB650

Efekty specjalne jakie oferuje nowy Samsung WB650 mogą całkowicie zmienić charakter naszych fotografii. Jak w praktyce działają funkcje takie jak winietowanie, miniatura lub rybie oko? Zobaczmy.

http://www.youtube.com/watch#!v=fh7Bjq-L3r4

Podwójny wyświetlacz. Podwójna zabawa

W roli głównej: aparat Samsung PL150

3

Utrwalanie pięknych chwil z naszym dzieckiem może być zaskakująco trudne, chyba, że wyposażymy się w najnowszy aparat Samsung PL150. Animacja wyświetlana na dodatkowym ekranie LCD z pewnością skutecznie przyciągnie uwagę dziecka.

http://www.youtube.com/watch#!v=CBf7O9VEFaw

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież