Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Kamery Creative
sobota, 19 czerwca 2021

Kamery Creative
środa, 28 października 2009 19:21    Drukuj Email

PS_Live!-Cam-Socialize-HD_200Firma Creative przedstawiła właśnie  nową rodzinę kamer internetowych, która składa się z modeli Live! Cam Socialize HD, Live! Cam Socialize oraz Live! Cam Sync. Do wszystkich trzech modeli dołączane jest nowe oprogramowanie Live! Central 2 lub Live! Central 2 Lite, które pozwala jednym kliknięciem publikować filmy    w popularnych serwisach społecznościowych, takich jak, między innymi  YouTube. Oprogramowanie to dostępne jest pod adresem www.creative.com.

W kamerach Live! Cam Socialize HD, Live! Cam Socialize oraz Live! Cam Sync soczewka znajduje się bliżej poziomu oczu użytkownika, co pozwala na prowadzenie bardziej osobistych rozmów twarzą w twarz podczas wideo-chatów lub telekonferencji. Szybkie połączenie USB 2.0 gwarantuje płynne rejestrowanie  i transmisję wideo z częstotliwością do 30 klatek na sekundę. Dodatkowo modele Live! Cam Socialize HD i Live! Cam Socialize posiadają wbudowany mikrofon z tłumieniem szumów tła, który zapewnia czystszy dźwięk.

PS-iona1-sideL-angle_200Kamera Live! Cam Socialize HD rejestruje panoramiczny obraz o współczynniku proporcji 16:9 i rozdzielczości 720p, a kamery Live! Cam Socialize i Live! Cam Sync wyposażone są w matrycę VGA o rozdzielczości 640 x 480 pikseli.

Do kamer Live! Cam Socialize HD i Live! Cam Socialize dołączona jest rozbudowana wersja oprogramowania Live! Central 2 Lite o nazwie Live! Central 2, która oferuje nowe funkcje, takie jak MediaShow i Desktop Share. MediaShow umożliwia użytkownikom łatwe udostępnianie zdjęć i prezentacji jako pokazów slajdów w oknie wideo komunikatorów internetowych, takich jak Skype, MSN i Yahoo. Funkcja Desktop Share pozwala udostępniać dowolną treść widoczną na pulpicie, w tym filmy wideo i dokumenty. Użytkownicy kamery Live! Cam Sync mogą pobrać wersję Live! Central 2 Lite, która umożliwia publikowanie filmów w YouTube jednym kliknięciem myszy oraz funkcje kontroli rodzicielskiej.


Live! Cam Socialize HD, Live! Cam Socialize oraz Live! Cam Sync są dostępne w sklepach na terenie całej Polski, a ich sugerowane ceny detaliczne to odpowiednio 269 zł, 119 zł oraz 69 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież