Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria SUN - SNIPER - STRAP ™
niedziela, 20 czerwca 2021

SUN - SNIPER - STRAP ™
czwartek, 23 lipca 2009 17:30    Drukuj Email

SUN-SNIPER-IN-ACTION_200Firma SUNBOUNCE ™ GmbH, specjalizująca się w produkcji systemów oświetleniowych i wszelkiego rodzaju dodatków dla profesjonalnych fotografów wprowadza do sprzedaży pasek naramienny do aparatów fotograficznych. Nowy pasek, nazwany SUN - SNIPER - STRAP ™ noszony jest ukośnie do budowy ciała – w ten sposób sprzęt jest bezpieczny a sylwetka fotografa nie ugina się pod ciężarem noszonego sprzętu. SUN - SNIPER - STRAP ™ ułatwia też fotografowanie, wystarczy przesunąć aparat z boku do góry, do oka i gotowe.

Idea nowego paska jest podobna do idei amerykańskiego wynalazku z czasów wojny secesyjnej – wtedy żołnierze kawalerii zaczęli nosić karabin lufą do dołu  przyczepiony sprzączką, która dziś znana jest jako karabińczyk.

Dziś podobnie można zawiesić lustrzankę z ciężkim, długim obiektywem, by łatwo było podnieść ją do oka a nie obciążała kręgosłupa.

SUN - SNIPER - STRAP ™ przystosowany jest nie tylko do sprzętu profesjonalnego, także do małych, zgrabnych kompaktów. Pasek przystosowuje się  optymalnie do budowy ciała fotografa i jego wzrostu.

Pasek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, między innymi z nylonu balistycznego, używanego dotąd na przykład w kamizelkach kuloodpornych. Sprzęt chroniony jest przed wstrząsami specjalna wkładką SHOCK - ABSORBER ™, która amortyzuje nie tylko aparat, także ramię fotografa.

SUN - SNIPER - STRAP ™ kosztuje 49 euro, (wraz z podatkiem) i można go kupić, zamawiając na stronie producenta www.sunbounce.com

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież