Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria BeFree Carbon - nowy statyw Manfrotto dla podróżników
środa, 14 kwietnia 2021

BeFree Carbon - nowy statyw Manfrotto dla podróżników
niedziela, 27 lipca 2014 21:01    Drukuj Email

Firma Foto7 przedstawiła nowy statyw marki Manfrotto oznaczony jako BeFree Carbon. Dzięki nogom wykonanym z włókna węglowego Manfrotto BeFree Carbon - razem z głowicą - waży niewiele ponad kilogram.

BeFree Carbon to statyw skierowany do fotografów, którzy dużo podróżują, przez co liczą każdy gram noszonego sprzętu. Nowa wersja, z nogami wykonanymi w 100% z włókien węglowych, jest lżejsza, wytrzymalsza i jeszcze bardziej stabilna.

Statyw razem z dołączoną głowicą waży zaledwie 1.1 kg. a dzięki unikalnemu mechanizmowi i specjalnej konstrukcji adaptera na płytki, zajmuje zaskakująco niewiele miejsca po złożeniu.
Włoski styl nowego BeFree przyciąga wzrok, wyraźnie wyróżniając go spośród innych modeli, a dodatkowo nadaje niepowtarzalnego charakteru.
Statyw, podobnie jak jego aluminiowa wersja, wyposażony jest w głowicę kulową na płytki 200PL oraz pokrowiec z paskiem na ramię.

BeFree Carbon 9

 

BeFree Carbon 3

BeFree Carbon 4

 

BeFree Carbon 5

BeFree Carbon 6

 

BeFree Carbon 7

BeFree Carbon 8

BeFree Carbon 1

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież