Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Ramka cyfrowa z tunerem DVB-T
czwartek, 15 kwietnia 2021

Ramka cyfrowa z tunerem DVB-T
piątek, 03 września 2010 17:27    Drukuj Email

Podczas rozpoczętych dzisiaj targów IFA 2010 - niemiecka Hama zaprezentowała cyfrową ramkę z tunerem DVB-T, w której zastosowano energooszczędne wyświetlacze oraz szczególnie mocne akumulatory litowo-polimerowe o pojemności 2100 mAh. Dzięki temu producent wydłużył czas pracy ramki na wbudowanym akumulatorze do 3 godz. To wystarczający okres, aby obejrzeć film, mecz lub ulubiony program telewizyjny bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania.

Telewizyjna-ramka-cyfrowa-Hama_----400

Nowa ramka cyfrowa Hama z tunerem DVB-T dysponuje ekranem o przekątnej 10,1'' (25,7 cm) w formacie 16:9. Urządzenia oferowane jest w zestawie z anteną DVB-T. Za pomocą wyjścia AV ramkę można podłączyć do telewizora. Urządzenie będzie wówczas spełniać rolę zewnętrznego tunera DVB-T lub odtwarzacza plików. Nowy produkt niemieckiej marki wyposażono we wbudowany czytnik kart pamięci oraz port USB do bezpośredniego podłączenia przenośnej pamięci lub dysku twardego.

Na razie model jest przystosowany do współpracy ze standardem MPEG-2. Trwają prace nad dostosowaniem urządzenia do pracy w standardzie MPEG-4, co pozwoli na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce.

ifa-logo

Sugerowana cena nowej ramki Hama wynosi około 179 EUR. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież