Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Jabra STREET
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Jabra STREET
środa, 01 września 2010 16:30    Drukuj Email

GN Netcom przedstawia bezprzewodowe słuchawki stereo Jabra STREET, kolejny produkt Jabry w kolorze białym. Biały kolor słuchawek koresponduje z najnowszymi trendami na rynku akcesoriów elektronicznych. Pierwszym produktem marki Jabra z „białej’ serii była słuchawka Jabra STONE.

 Jabra_street_----400

Jabra STREET – To stylowa słuchawka w kształcie nieśmiertelnika amerykańskich żołnierzy. Jabra STREET umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze wszystkich urządzeń wyposażonych w technologie Bluetooth. W momencie nadejścia połączenia telefonicznego muzyka zostaje przerwana i użytkownik może rozpocząć rozmowę. Słuchawki mają zasięg do 10 metrów i pozwalają na 7 godzin słuchania muzyki oraz na 8 godzin rozmów. W zestawie ze słuchawkami znajduje się również Klips, który umożliwia mocowanie do ubrania lub na pasku torebki czy spodni.

Jabra STREET jest dostępna w kolorach czarnym i białym. Sugerowana cena to 239 zł.


Informacje o firmie GN Netcom

GN Netcom jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań słuchawkowych. Firma posiada biura na całym świecie i zatrudnia blisko 1200 pracowników. GN Netcom projektuje, produkuje i dostarcza szeroką gamę bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych dla rynku konsumenckiego, biur i contact center. Zakres działalności GN Netcom obejmuje również segment OEM. GN Netcom jest częścią GN Store Nord A/S.

Więcej informacji na: http://www.jabra.pl/

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Wójtowicz

KIBO Public Relations

Tel. +48 507 448 407

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

skype: monika_wojtowicz


Jabra® jest zarejestrowanym znakiem towarowym GN Netcom A/S. Wszystkie inne nazwy użyte w tekście są własnością odpowiadających im firm.

Nazwa i logo Bluetooth®  należą do Bluetooth SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez GN Netcom A/S jest licencjonowane.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież