Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Microsoft Arc Mouse
piątek, 16 kwietnia 2021

Microsoft Arc Mouse
czwartek, 12 sierpnia 2010 00:00    Drukuj Email

znaczki_DW-2010_finalista_cien----200– najlepiej zaprojektowaną myszką w Polsce

Myszka Microsoft Arc została wybrana do finału ogólnopolskiego konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi - Dobry Wzór 2010. Organizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Myszka Arc jest w tym roku jedynym akcesorium komputerowym spośród czternastu finalistów w kategorii Strefa Pracy.

Dostępna na polskim rynku od 2008 roku Myszka Microsoft Arc jeszcze przed premierą stała się przedmiotem pożądania wielu posiadaczy komputerów, zaś obecnie jest jednym z najchętniej kupowanych peryferiów komputerowych firmy Microsoft. Oryginalny kształt, ceniona przez posiadaczy laptopów możliwość składania myszy, miniaturowy odbiornik, bezprzewodowość oraz laserowa technologia śledzenia ruchów to główne zalety Arc Mouse.

microsoft_arc_mouse---400

Otwarcie wystawy i ogłoszenie zwycięzców zostanie poprzedzone uroczystą Galą Konkursową, która odbędzie się 22 września w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Po Gali finałowej produkty i usługi zostaną przedstawione na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, która potrwa do 14 listopada.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Komentarze  

 
0 # Janek1333 2010-08-12 13:12
Fajna fotka tej mychy :-)
Ciekaw jestem jak się na niej pracuję, z chęcią bym się taką zaopiekowa ł ;-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież