Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Biała Jabra STONE
czwartek, 15 kwietnia 2021

Biała Jabra STONE
czwartek, 29 lipca 2010 20:55    Drukuj Email

GN Netcom, przedstawił białą edycję słuchawki Jabra STONE. Biały kolor jest swoistym manifestem mody. Jest on kojarzony z absolutną prostotą i czystością stylu. Biały działa kojąco w dzisiejszym zabieganym świecie. Nic dziwnego, że stał się flagowym kolorem wielu serii produktów z dziedziny elektroniki użytkowej. Jabra chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiła również wprowadzić na rynek produkty w kolorze białym. Pierwszym z nich jest biała edycja słuchawki Jabra STONE.

 Jabra_STONE_White_04_HVID----400

Jabra STONE – To słuchawka o zupełnie nowym, rewolucyjnym kształcie, teraz dostępna w białej wersji. Dzięki zastosowaniu technologii podwójnego mikrofonu Jabra STONE nie potrzebuje już długiego ramienia i dzięki wyjątkowemu kształtowi zgrabnie owija się wokół ucha. Nowa Jabra posiada w zestawie zupełnie wyjątkową bezprzewodową ładowarkę, która jest tak mała, że mieści się w dłoni. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchawkę można doładować w dowolnych okolicznościach bez konieczności dostępu do sieci. Ładowarka może również służyć za etui.

Jabra STONE jest dostępna w kolorach czarnym i białym w sugerowanej cenie 399 zł.


Informacje o firmie GN Netcom

GN Netcom jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań słuchawkowych. Firma posiada biura na całym świecie i zatrudnia blisko 1200 pracowników. GN Netcom projektuje, produkuje i dostarcza szeroką gamę bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych dla rynku konsumenckiego, biur i contact center. Zakres działalności GN Netcom obejmuje również segment OEM. GN Netcom jest częścią GN Store Nord A/S.

Więcej informacji na: http://www.jabra.pl/

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Wójtowicz

KIBO Public Relations

Tel. +48 507 448 407

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

skype: monika_wojtowicz


Jabra® jest zarejestrowanym znakiem towarowym GN Netcom A/S. Wszystkie inne nazwy użyte w tekście są własnością odpowiadających im firm. Nazwa i logo Bluetooth® należą do Bluetooth SIG, Inc. i ich wykorzystanie przez GN Netcom A/S jest licencjonowane.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież