Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria 1000 euro do wygrania
niedziela, 18 kwietnia 2021

1000 euro do wygrania
sobota, 22 maja 2010 09:37    Drukuj Email

– rememberkingston.com

rememberkingston_01_----200Europejska filia Kingston Technology uruchomiła pod adresem http://www.rememberkingston.com/ nowy serwis konsumencki, dostępny w sześciu wersjach językowych (polskiej, angielskiej, francuskiej, niemieckiej włoskiej, hiszpańskiej i holenderskiej). Stale aktualizowany, wypełniony ciekawostkami, multimediami i poradami ze świata technologii oraz zintegrowany z mediami społecznościowymi serwis oferuje także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Celem serwisu jest bezpośrednie dotarcie do obecnych i potencjalnych klientów firmy Kingston oraz informowanie ich w prosty i zrozumiały sposób o efektywnym wykorzystaniu pamięci, a także wspieranie ich w dokonaniu przemyślanych zakupów.

rememberkingston_04----200Startowi nowej, wielojęzycznej wersji strony towarzyszy konkurs Challenge Ginola: Spot The Ball. Odwiedzający stronę mogą rzucić wyzwanie piłkarskiej legendzie Davidowi Ginola, poprzez odgadnięcie i wskazanie możliwego położenia piłki na 3 obrazkach. Osoby, których wskazania będą najbliższe prawdzie, mają szansę na zdobycie jednej z 10 nagród po 1000 euro każda. Jest to jeden z wielu planowanych na tej stronie konkursów.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież