Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Sweex: Stylowe czatowanie z kamerami HD
niedziela, 18 kwietnia 2021

Sweex: Stylowe czatowanie z kamerami HD
czwartek, 11 marca 2010 13:20    Drukuj Email

WC064_Citrine---200Sweex_Logo----200Nowe kamery internetowe Sweex wyróżniają się stylowym wyglądem i świetnym stosunkiem ceny do jakości. Modele od WC060 do WC067 są dostępne w 8 różnych kolorach - można wybierać pomiędzy klasycznymi Pearl (czerń), Crystal (biel) lub Diamond (srebrny), jak również zdecydować się na żywe kolory typu Ruby (czerwień), Citrine (żółć), Jade (zieleń), Rose Quartz (różowy) czy też Amber (bursztynowy).

Kamery wyposażono w wysokiej jakości obiektyw składający się z 5 elementów, a matryca wysokiej czułości ma rozdzielczość 2 miliony pikseli. Regulowana podstawa zapewnia możliwość umieszczenia kamery zarówno na płaskich powierzchniach jak i na zawieszenie na obudowie ekranu notebooka lub monitora LCD. Urządzenie wyposażono we wbudowany mikrofon oraz przycisk migawki do zapisywania obrazów statycznych. Kamera jest zgodna z większością znanych komunikatorów internetowych.


Sugerowana cena producenta za kamery wynosi 119 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież