Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Jabra EXTREME
niedziela, 09 maja 2021

Jabra EXTREME
wtorek, 16 lutego 2010 18:31    Drukuj Email

Jabra_EXTREME_---200GN Netcom zaprezentował  najnowszą słuchawkę Jabra EXTREME, wyposażoną w zaawansowaną technologię tłumienia szumów – Noise  Blackout™ Extreme. Technologia, wykorzystując podwójny mikrofon i automatyczną regulację poziomu głośności, podwyższa jakość dźwięku i zapewnia dwa razy większą redukcję szumów (24dB) niż poprzednia wersja – Noise Blackout (12dB). Dodatkowo, dzięki nowym wkładkom dousznym Ultimate-fit Eargel™ słuchawka jest bardzo wygodna w użyciu i można ją nosić przez cały dzień.

W zestawie znajdują się dwa zaczepy, dzięki którym słuchawka dobrze się trzyma na uchu. Jabra EXTREME wyróżnia się eleganckim i dyskretnym wzornictwem, odziedziczonym po Jabra BT530. W zestawie jest dostępna ładowarka samochodowa, która również pełni funkcję uchwytu. Słuchawka jednocześnie utrzymuje połączenie z dwoma urządzeniami, umożliwiając bezproblemowe przełączanie pomiędzy komputerem stacjonarnym i telefonem komórkowym lub odtwarzaniem muzyki i rozmowami.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież