Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Wacom Intuos4 Wireless
niedziela, 09 maja 2021

Wacom Intuos4 Wireless
poniedziałek, 01 lutego 2010 20:06    Drukuj Email

wacom-wirelles----200Wacom przedstawił  profesjonalny tablet piórkowy Intuos4 Wireless  wykorzystujący bezprzewodową technologię Bluetooth. Nowy Intuos4 Wireless jest skierowany do twórców treści cyfrowych takich jak fotograficy, projektanci i artyści, którzy poszukują swobody, jaką daje technologia bezprzewodowa. Technologia bezprzewodowa Bluetooth jest globalnym standardem komunikacyjnym, wykorzystywanym przez miliony komputerów i urządzeń przenośnych, który pozwala im komunikować się w odległości do 10 metrów. Intuos4 Wireless jest idealny do użytkowania w domu lub w biurze i zapewnia mobilność oraz swobodę w trakcie pracy z komputerem stacjonarnym czy laptopem dostosowanym do standardu Bluetooth. Wygodne ładowanie odbywa się za pomocą łącza USB prosto z komputera.

Dostępny w jednym rozmiarze (średni), Intuos4 Wireless ma asymetryczne wzornictwo, dzięki któremu Touch Ring i ExpressKeys są umieszczone po jednej stronie tabletu, co czynie je łatwymi w użyciu przez rękę niedominującą. ExpressKeys są charakterystyczne dla aplikacji, dynamizują rytm pracy i produktywność poprzez umiejscowienie zwykle używanych poleceń dokładnie pod palcami użytkownika. Współpracujące z wieloma aplikacjami klawisze ExpressKeys pozwalają znacząco zwiększyć wydajność i wygodę pracy. Wyświetlacze OLED pokazują aktualny status każdego z klawiszy. Ponieważ ustawienie klawiszy może być inne dla każdej z aplikacji – wyświetlana informacja zmienia się kiedy użytkownik tabletu przełącza program, z którego korzysta. Aby zmienić ustawienie tabletu z prawo- na leworęczne wystarczy obrócić tablet o 180 stopni i zmienić podświetlenie ikon za pomocą oprogramowania tabletu.


Cena Intuos4 Wireless wynosi 1639 zł brutto, tablet będzie dostępny pod koniec marca 2010.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież