Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Słuchawki od Icon7
niedziela, 09 maja 2021

Słuchawki od Icon7
czwartek, 21 stycznia 2010 18:19    Drukuj Email

VOX-Touch-01-200Firma Icon7 zaprezentowała linię zestawów słuchawkowych VOX . najbardziej interesująca jest słuchawka VOX Touch z dotykowym panelem kontroli wszystkich funkcji telefonu. Słuchawka wyposażona w technologię „multipoint" pozwala na używanie jej równocześnie z komputerem i telefonem komórkowym a technologia Digital Signal Processing (DSP) aktywnie redukuje szumy eliminując hałas z otoczenia zapewniając krystaliczną jakość dźwięku.  Słuchawka VOX  Touch wykrywa dźwięki otoczenia i automatycznie dopasowuje głośność słuchawki.

Kolejny model to VOX Performa, który jest  wyposażony w dwa mikrofony niwelujące hałas i zapewnia w ten sposób znakomitą jakość połączenia w telefonie komórkowym i komputerze PC nawet w głośnych miejscach. Także ta słuchawka  wyposażona jest  w technologię „multipoint" pozwala na połączenie jej równocześnie z komputerem i telefonem komórkowym.

Najprostszy model  VOX posiada jeden przycisk sterujący wieloma funkcjami.  Przypisane funkcje przycisku: odpowiedz/odrzuć połączenie, wybieranie głosowe, ponowne wybieranie oraz wyciszenie.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież