sobota, 25 maj 2024
– wystawa członków Stowarzyszenia Miłośników Fotografii

fot-IreneuszCzechowicz----080Stowarzyszenie Miłośników Fotografii www.fotografia.kiepura.pl działa przy Miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu i jest jednocześnie sekcją fotograficzną Klubu. Istnieje od 2005 roku i ma w swoim dorobku osiem wystaw, na których prezentowało swoje prace samodzielnie lub wspólnie z Grupą Plastyczną. …

– wystawa członków Stowarzyszenia Miłośników Fotografii

 
fot-IreneuszCzechowicz----400
fot. Ireneusz Czechowicz

Stowarzyszenie Miłośników Fotografii www.fotografia.kiepura.pl działa przy Miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu i jest jednocześnie sekcją fotograficzną Klubu. Istnieje od 2005 roku i ma w swoim dorobku osiem wystaw, na których prezentowało swoje prace samodzielnie lub wspólnie z Grupą Plastyczną.

fot-JoannaBratko-Litynska----400
fot. Joanna Bratko-Litynska

Wystawa POSZUKIWANIA to 36 fotografie, które powstały w ostatnim czasie i są przejawem indywidualnych poszukiwań i zainteresowań poszczególnych członków stowarzyszenia. Opiekę artystyczną nad fotografującymi sprawuje fotografik Zbigniew Podsiadło i przy jego pomocy prezentowana ekspozycja uzyskała swój ostateczny kształt. Autorzy prac: Joanna Bratko-Lityńska, Ireneusz Czechowicz, Ewa Chrapka, Ryszard Kolski, Teresa Solarz, Michał Kusiak, Wiesława Stawarz, Marek Lityński, Kasia Ściuk, Leszek Wolski, Zdzisław Biernaś, Zbigniew Zdzienicki.

fot-TeresaSolarz----400
fot. Teresa Solarz

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, Rybnik, ul. 1 Maja 95,

wystawa czynna od 10 wrześnią do 10 października,

http://www.dkchwalowice.pl/