poniedziałek, 20 maj 2024

xperia-pureness_080Telefon Xperia™ Pureness to pierwszy telefon komórkowy na świecie o przejrzystym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu LCD, oferujący przełomowe rozwiązania technologiczne z dziedziny miniaturyzacji, w elementach takich jak bateria, karta pamięci i antena. Zapewnia on to, co naprawdę niezbędne w telefonie komórkowym - Rozmowę. Tekst. Czas - a eliminuje to, co w nim nadmiarowe, zarówno jeśli chodzi o formę, jak i funkcjonalność. Klawisze są ukryte i podświetlają się jedynie ...

xperia-pureness_200Telefon Xperia™ Pureness to pierwszy telefon komórkowy na świecie o przejrzystym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu LCD, oferujący przełomowe rozwiązania technologiczne z dziedziny miniaturyzacji, w elementach takich jak bateria, karta pamięci i antena. Zapewnia on to, co naprawdę niezbędne w telefonie komórkowym - Rozmowę. Tekst. Czas - a eliminuje to, co w nim nadmiarowe, zarówno jeśli chodzi o formę, jak i funkcjonalność. Klawisze są ukryte i podświetlają się jedynie pod wpływem dotyku. Subtelne oświetlenie oraz powiadomienia o rozmowach i wiadomościach tekstowych zmieniają urządzenie z designerskiego przedmiotu w telefon tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Telefon Xperia™ Pureness zostaje od dziś wprowadzony na wybrane rynki, czemu towarzyszyć będzie kampania prowadzona we współpracy z Petronio Associates. Petronio Associates to działalność skupiająca strategiczne i kreatywne zasoby z wielu dziedzin, służąca pomocą wiodącym światowym markom w sektorach takich jak moda, kosmetyka, zapachy, muzyka czy sztuka. Kampania wykorzystująca druk i technologie cyfrowe skupia się na czystej linii wzornictwa telefonu, aby realizować tę minimalistyczną i niezwykłą kreację. Sony Ericsson stworzył mikro-portal pod adresem: www.sonyericsson.com/pureness/talktexttime i zaprosił do rozmowy największe osobowości związane z dziedzinami takimi jak projektowanie, wiedza o stylach życia, kultura i sztuka, aby mogły wymienić się spostrzeżeniami na temat czystego stylu i nowoczesności. Do tego właśnie miejsca Sony Ericsson pragnie zaprosić użytkowników, aby porozmawiali na temat kontrastowych pojęć: „prostota i nowoczesność”, a innymi słowy, pragnie zainicjować debatę na temat roli prostoty w naszym współczesnym cyfrowym świecie.

Model Xperia™ Pureness posiada następujące parametry: GSM/GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900 oraz UMTS/HSPA 2100 (Pasmo I). Telefon Xperia™ Pureness dostępny będzie w kolorze czarnym.