sobota, 18 maj 2024

vivaz-080Nowy Sony Ericsson Vivaz nawiązuje do modelu Xperia X10 zaprezentowanego w listopadzie 2009 i jest drugim modelem w nowej rodzinie telefonów skupionych wokół idei „komunikacja i rozrywka”. Sony Ericsson Vivaz pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2010 roku.
Dzięki wysokiej jakości wideo HD użytkownicy mogą nagrywać i odtwarzać swoje najlepsze filmy wykorzystując przy tym najnowsze technologie rejestrowania w trybie wideo oraz ...

vivaz-200Nowy Sony Ericsson Vivaz nawiązuje do modelu Xperia X10 zaprezentowanego w listopadzie 2009 i jest drugim modelem w nowej rodzinie telefonów skupionych wokół idei „komunikacja i rozrywka”. Sony Ericsson Vivaz pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2010 roku.

Dzięki wysokiej jakości wideo HD użytkownicy mogą nagrywać i odtwarzać swoje najlepsze filmy wykorzystując przy tym najnowsze technologie rejestrowania w trybie wideo oraz funkcje służące do dzielenia się zasobami.

  • Funkcja Capture – pozwala nagrywać na wideo w jakości HD. Dedykowany przycisk wideo pozwoli nagrać doskonały film za każdym razem w dowolnej chwili, gdyż funkcja auto focus jest przez cały czas aktywna.
  • Funkcja View – pozwala oglądać materiały wideo na panelu „stand-by” na wyświetlaczu o przekątnej 3.2 cala lub w Internecie poprzez Wi-Fi.
  • Funkcja Share – pozwala przesyłać nagrania poprzez Wi-Fi do portalu YouTube oraz Picasa w wysokiej rozdzielczości, jednocześnie korzystając z innych funkcji telefonu.

a ponadto:

  • aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 miliona pikseli
  • wykrywanie twarzy i uśmiechu
  • Sony Ericsson Media Player

 Sony Ericsson Vivaz dostępny będzie na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2010 w kolorach: Moon Silver, Cosmic Black, Galaxy Blue i Venus Ruby.