sobota, 18 maj 2024

Epson_EB_S7-080Epson ogłosił premierę mobilnych modeli EB-S7, EB-X7 i EB-W7, która cechuje się wszechstronnością i przystępną ceną, co sprawia, że jest idealna dla sektora edukacyjnego. ...

Epson_EB_S7-200Epson ogłosił premierę mobilnych modeli EB-S7, EB-X7 i EB-W7, która cechuje się wszechstronnością i przystępną ceną, co sprawia, że jest idealna dla sektora edukacyjnego.

Kwestią szczególnie istotną dla szkół jest możliwość łatwego i szybkiego przenoszenia projektorów między salami lekcyjnymi. Nowe modele są o 30 procent mniejsze i o 15 procent lżejsze od swoich poprzedników. Z myślą o ergonomii całkowicie przeprojektowano też obudowę. Obsługa projektorów jest niezwykle szybka i łatwa. Konfiguracja ustawień urządzenia jest niemal natychmiastowa – po podłączeniu projektora przez USB do komputera błyskawicznie uruchamia się projekcja. Rozgrzanie i schłodzenie każdego modelu trwa tylko kilka sekund, oszczędzając cenny czas. Nowe modele z serii EB-7 wyróżniają się nie tylko niezwykle przystępną ceną, ale także niskimi kosztami eksploatacji. Lampa E-TORL o mocy 175 W zapewnia niewiarygodny czas działania, wynoszący aż do 5000 godzin.


  • Sugerowana cena brutto projektora EB-S7 —  1520 zł
  • Sugerowana cena brutto projektora EB-X7 — 1920 zł
  • Sugerowana cena brutto projektora EB-W7 — 2320 zł