poniedziałek, 20 maj 2024
...urządzeń atramentowych firmy Brother

drukarki-080Firma Brother rozszerza gamę atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z popularnej serii „Do More”, wprowadzając na rynek modele o rozbudowanych funkcjach. Nowe urządzenia to DCP-195C, DCP-365CN, DCP-395CN, MFC-295CN, MFC-795CW. Kompaktowa budowa sprawia, że zajmują one mało miejsca, a opcja pracy w sieci przewodowej lub bezprzewodowej, pozwala na pracę w grupach roboczych. Bogaty zestaw funkcji, prędkość druku do 35 stron na ...

...urządzeń atramentowych firmy Brother

drukarki-200Firma Brother rozszerza gamę atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z popularnej serii „Do More”, wprowadzając na rynek modele o rozbudowanych funkcjach. Nowe urządzenia to DCP-195C, DCP-365CN, DCP-395CN, MFC-295CN, MFC-795CW. Kompaktowa budowa sprawia, że zajmują one mało miejsca, a opcja pracy w sieci przewodowej lub bezprzewodowej, pozwala na pracę w grupach roboczych. Bogaty zestaw funkcji, prędkość druku do 35 stron na minutę i łatwy w obsłudze panel sterowania pozwalają użytkownikom „osiągać jeszcze więcej” („Do More”).

Dodatkowe funkcje oferowane przez nowe modele atramentowe Brother:

  • sieć przewodowa i bezprzewodowa,
  • wyświetlacz LCD,
  • bezpośredni interfejs USB do druku i skanowania,
  • skanowanie do e-mail, pliku, obrazu, OCR
  • rozdzielczość druku maksymalnie 6000 x 1200 dpi,
  • oprogramowanie do zarządzania obrazami i dokumentami,
  • podajnik papieru na 100 arkuszy oraz dodatkowy podajnik papieru fotograficznego na 20 arkuszy.

Urządzenia posiadają cztery oddzielnie pojemniki z tuszami, które można indywidualnie wymieniać i po zużyciu bezpłatnie przekazać do recyclingu – wystarczy wypełnić formularz na stronie www.brother.pl. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”.