poniedziałek, 20 maj 2024
Jedyny na rynku telewizor o kinowych proporcjach został doceniony przez jury Machina Design Awards

Cinema-21x9_080Telewizor Philips 56PFL9954H otrzymał już prestiżową nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych (EISA), tym razem zwrócono uwagę na stylistykę telewizora. Została ona doceniona przez jury plebiscytu Machina Design Awards. Cinema 21:9 został nagrodzony ...

Jedyny na rynku telewizor o kinowych proporcjach został doceniony przez jury Machina Design Awards

Cinema-21x9_200Telewizor Philips 56PFL9954H otrzymał już prestiżową nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych (EISA), tym razem zwrócono uwagę na stylistykę telewizora. Została ona doceniona przez jury plebiscytu Machina Design Awards. Cinema 21:9 został nagrodzony RDZENIEM 2009 w kategorii „Elektronika RTV”.

Technologia wykorzystana w telewizorze Philips Cinema 21:9 pozwala w każdym domu stworzyć prawdziwe kino. Jego wyjątkowo szeroki ekran idealnie nadaje się do oglądania filmów w formacie 21:9, dzięki czemu widz może cieszyć się pełnią obrazu, bez czarnych pasów u góry i u dołu. Z kolei technologia podświetlenia Ambilight Spectra 3 dodatkowo pogłębia wyświetlane obrazy.

MACHINA DESIGN AWARDS to plebiscyt organizowany przez magazyn „MACHINA DESIGN”. W konkursie, w którego jury zasiadają największe znakomitości świata sztuki projektowania z Polski i Europy, nagradzani są młodzi polscy projektanci oraz firmy, których produkty wyróżniają się oryginalną i ciekawą stylistyka, ale są przy tym praktyczne. Pierwsza edycja plebiscytu miała miejsce w 2008 roku. Nagrody przyznawane są w osiemnastu kategoriach, a do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 1000 prac. To prawie trzy razy więcej niż w pierwszej edycji.