poniedziałek, 20 maj 2024

wdfMB_Studio_080Firma Western Digital zaprezentowała  kolejną nową serię zewnętrznych nośników danych z personalizowaną e-etykietą, tym razem przeznaczone głównie dla użytkowników komputerów Mac.

E-etykieta umieszczona na grzbiecie dysku w formie wyświetlacza,  jest widoczna nawet gdy urządzenie pozostaje wyłączone. Zawiera informacje pozwalające zidentyfikować dysk i jego zawartość. Dzięki zastosowaniu ...

wdfMB_Studio_200Firma Western Digital zaprezentowała  kolejną nową serię zewnętrznych nośników danych z personalizowaną e-etykietą, tym razem przeznaczone głównie dla użytkowników komputerów Mac.

E-etykieta umieszczona na grzbiecie dysku w formie wyświetlacza,  jest widoczna nawet gdy urządzenie pozostaje wyłączone. Zawiera informacje pozwalające zidentyfikować dysk i jego zawartość. Dzięki zastosowaniu technologii e-papieru, znanej z przenośnych urządzeń do czytania e-booków firmy Amazon Kindle™, informacje na wyświetlaczu są wyraźnie widoczne, nawet gdy dysk nie jest podłączony. Treść e-etykiety tworzy się w załączonym programie WD SmartWare™, można ją również w łatwy sposób modyfikować w zależności od potrzeb. Elektroniczna etykieta pokazuje także ilość wolnej powierzchni oraz informuje o zabezpieczeniu hasłem dostępu do zawartości dysku.

Dyski zewnętrzne WD My Book Studio są wyposażone w interfejs FireWire® 800, aby dostarczyć użytkownikom szybkości, jakiej potrzebują przy obsłudze aplikacji do edycji zdjęć, filmów lub projektowaniu grafiki. 

Seria WD My Book Studio, sformatowana do pracy z komputerami Mac, jest dostępna w następujących pojemnościach: 1 TB, 1,5 TB oraz 2 TB.
Już w październiku będą dostępne u wybranych dystrybutorów w cenach od 715,00 zł  do 1230,00 zł w zależności od pojemności.
Wszystkie modele serii WD My Book Studio są objęte 3-letnim okresem gwarancyjnym