sobota, 25 maj 2024
Nowy zestaw muzyczny Hi-Fi GIGA JUKE z twardym dyskiem

GIGA-JUKE-NAS-E300HD_080Jeśli lubisz słuchać muzyki bez względu na to, gdzie akurat jesteś, to Twoje nagrania mają zapewne różne formaty i są zgromadzone w wielu urządzeniach znajdujących się w różnych miejscach. A gdyby tak zgromadzić całą muzykę z komputera, odtwarzacza MP3, telefonu komórkowego, pamięci USB, płyt CD, a nawet płyt winylowych w nowym zestawie muzycznym Sony GIGA JUKE NAS-SC500PK lub NAS-E300HD? Domowy zestaw muzyczny Hi-Fi można ...

Nowy zestaw muzyczny Hi-Fi GIGA JUKE z twardym dyskiem

Jeśli lubisz słuchać muzyki bez względu na to, gdzie akurat jesteś, to Twoje nagrania mają zapewne różne formaty i są zgromadzone w wielu urządzeniach znajdujących się w różnych miejscach. A gdyby tak zgromadzić całą muzykę z komputera, odtwarzacza MP3, telefonu komórkowego, pamięci USB, płyt CD, a nawet płyt winylowych w nowym zestawie muzycznym Sony GIGA JUKE NAS-SC500PK lub NAS-E300HD? Domowy zestaw muzyczny Hi-Fi można porównać do szafy grającej – wypełnionej nagraniami z całej Twojej biblioteki.

GIGA-JUKE-NAS-E300HD_200Zestaw GIGA JUKE NAS-SC500PK

160-gigabajtowy twardy dysk zestawu NAS-SC500PK umożliwia zapis nagrań o przepływności 256 kb/s trwających nawet do 1300 godzin – albo do 40 000 utworów MP3.

W skład zestawu wchodzi serwer muzyczny i bezprzewodowy odtwarzacz. Takich odtwarzaczy można dodać więcej – zestaw współpracuje maksymalnie z pięcioma urządzeniami. Będąc w domu, można więc korzystać z zasobów głównego serwera i słuchać różnych nagrań w każdej z pięciu stref. Podczas spotkań z przyjaciółmi przyda się z pewnością przycisk „PARTY”, dzięki któremu wszystkie urządzenia wchodzące w skład zestawu będą bezprzewodowo odtwarzały ten sam utwór.
Dostarczony program komputerowy „Music Transfer” pozwala w łatwy sposób przesyłać nagrania z komputera. Zestaw NAS-SC500PK jest wyposażony w gniazdo sieci LAN, które można połączyć bezpośrednio z komputerem. Alternatywę stanowi łączność bezprzewodowa przez router szerokopasmowy oraz router zestawu. W dodatku zestaw rozpoznaje i dodaje tylko nowe tytuły, co przyspiesza aktualizowanie kolekcji nagrań.

GIGA-JUKE-NAS-SC500PK_200Zestaw GIGA JUKE NAS-E300HD

Zestaw NAS-E300HD jest wyposażony w twardy dysk 80 GB i wzmacniacz o mocy 60 W. Obsługuje formaty MP3, AAC i WMA. Zintegrowane złącze WM-PORT umożliwia podłączanie różnych produktów, a obszerna baza danych pozwala na automatyczne nadawanie nazw utworom i na wyszukiwanie wykonawców. Bardzo łatwe jest również zgrywanie do zestawu muzyki z płyt CD – wystarczy włożyć płytę i nacisnąć jeden przycisk.

Zestaw GIGA JUKE idealnie nadaje się na prywatne centrum muzyczne. Umożliwia zgromadzenie w jednym miejscu całej biblioteki plików audio i odtwarzanie ulubionych nagrań – tych najnowszych i tych sprzed lat.

Zestaw z serwerem bezprzewodowym NAS-SCPK500 jest dostępny w orientacyjnej cena około 4400 zł., natomiast zestaw NAS-E300HD w orientacyjnej cenie około 1800 zł