sobota, 18 maj 2024

MediaShare----080Firma Verbatim wprowadza na rynek urządzenie MediaShare Home Network Server, stanowiące nowe rozwiązanie w zakresie przechowywania danych w sieci, zaprojektowane w celu wydajnego zarządzania plikami i zapewniania użytkownikom dostępu do danych z dowolnego miejsca, w którym się znajdują. To niezawodne i wydajne urządzenie pozwala łatwo udostępniać, przechowywać i przesyłać strumieniowo zdjęcia, filmy i inne …

Firma Verbatim wprowadza na rynek urządzenie MediaShare Home Network Server, stanowiące nowe rozwiązanie w zakresie przechowywania danych w sieci, zaprojektowane w celu wydajnego zarządzania plikami i zapewniania użytkownikom dostępu do danych z dowolnego miejsca, w którym się znajdują. To niezawodne i wydajne urządzenie pozwala łatwo udostępniać, przechowywać i przesyłać strumieniowo zdjęcia, filmy i inne pliki zapisane na dyskach o pojemności do 2 TB zamkniętych w solidnej aluminiowej obudowie.

MediaShare----400

Przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki, pobieranie i przesyłanie plików z dowolnego komputera podłączonego do internetu za pomocą zdalnego dostępu nie stanowi problemu dla użytkowników urządzenia MediaShare. Witryna www.myverbatim.com umożliwia płynne przesyłanie i udostępnianie albumów zdjęć bezpośrednio w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Flickr*. Łatwo także tworzyć albumy i automatycznie przesyłać odnośniki do nich rodzinie i przyjaciołom, którzy mogą bezpośrednio przeglądać i pobierać zdjęcia za pomocą dowolnego komputera podłączonego do internetu. Muzykę można łatwo przesyłać strumieniowo do użytkowników programu iTunes® na dowolnym komputerze z systemem Mac® lub Windows podłączonym do sieci domowej, co rozszerza możliwości posiadanego sprzętu do rozrywki w domu. Urządzenie MediaShare może także wyświetlać zdjęcia i odtwarzać muzykę na płaskich telewizorach w połączeniu z urządzeniami obsługującymi system DLNA, takimi jak konsole PlayStation® 3 lub XBox360.


Urządzenie MediaShare firmy Verbatim jest już dostępne w sklepach w cenie 1100 złotych za 1TB.