poniedziałek, 20 maj 2024

Asmax_PLAYBOX_---080Do oferty dostępnych na rynku odtwarzaczy multimedialnych dołącza Asmax PLAYBOX, które gwarantuje obraz w rozdzielczości Full HD, obsługę najpopularniejszych kodeków oraz możliwość  odtwarzania napisów w formacie TXT.
Asmax PLAYBOX jest odtwarzaczem multimedialnym, który po podłączeniu złączem HDMI do telewizora pozwala na wyświetlanie dowolnych treści: przeglądanie zdjęć, odtwarzanie …

Asmax_PLAYBOX_---200Do oferty dostępnych na rynku odtwarzaczy multimedialnych dołącza Asmax PLAYBOX, które gwarantuje obraz w rozdzielczości Full HD, obsługę najpopularniejszych kodeków oraz możliwość  odtwarzania napisów w formacie TXT.

Asmax PLAYBOX jest odtwarzaczem multimedialnym, który po podłączeniu złączem HDMI do telewizora pozwala na wyświetlanie dowolnych treści: przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki, a przede wszystkim oglądanie filmów w jakości Full HD. Nowy Asmax współpracuje z dostępnymi na rynku urządzeniami do przenoszenia danych – można do niego podpiąć dysk twardy, pamięć USB (popularny pendrive), a także karty pamięci SD i MMC.

Asmax PLAYBOX objęty jest 24-miesięczną gwarancją, a sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 249 zł.