poniedziałek, 20 maj 2024
… i systemy kina domowego firmy Sony

BDP-S470--080Nowe odtwarzacze multimedialne Blu-ray — model BDP-S470  przygotowany do odtwarzania filmów Blu-ray 3D Disc i model BDP-S570 z pełnymi funkcjami odtwarzania tych filmów to propozycje Sony zapowiadane na targach CES.
Sony wprowadza zaawansowaną technologię obrazu i aktywne okulary (Active Shutter), co pozwala tworzyć niezwykle realistyczną głębię i ostre …

… i systemy kina domowego firmy Sony

BDP-S470--200Nowe odtwarzacze multimedialne Blu-ray — model BDP-S470  przygotowany do odtwarzania filmów Blu-ray 3D Disc i model BDP-S570 z pełnymi funkcjami odtwarzania tych filmów to propozycje Sony zapowiadane na targach CES.

Sony wprowadza zaawansowaną technologię obrazu i aktywne okulary (Active Shutter), co pozwala tworzyć niezwykle realistyczną głębię i ostre, żywe obrazy 3D o pełnej rozdzielczości HD 1080p.

Model BDP-S570 będzie mógł odtwarzać filmy Blu-ray 3D Disc  bez konieczności uaktualnienia oprogramowania. Będzie to najnowsze rozszerzenie rodzącej się serii produktów 3D. W tym modelu wbudowany interfejs Wi-Fi umożliwia łączenie się z Internetem i korzystanie ze wszystkich możliwości technologii BRAVIA Internet Video bez kłopotliwych i szpecących kabli. Taką samą wygodę oferuje model S470 po podłączeniu adaptera USB bezprzewodowej sieci LAN firmy Sony.

BDP-S570--200Model S570 obsługuje standard DLNA, co oznacza, że odtwarzacz Blu-ray Disc™ firmy Sony może komunikować się z innymi urządzeniami zgodnymi z tym standardem — telefonami czy notebookami.

Odtwarzacze Blu-ray Disc nie tylko umożliwiają oglądanie filmów 3D z rozdzielczością Full HD, lecz także zapewniają łatwy dostęp do świata rozrywki online. Technologia BRAVIA Internet Video umożliwia obejrzenie w popularnych serwisach „catch-up TV” 3 programów emitowanych wcześniej. Catch-up TV to jeden z najszybciej rozwijających się trendów w Europie. Usługa ta pozwala uniknąć rodzinnych kłótni o telewizyjnego pilota i oglądać pełnoekranowe powtórki ulubionych programów w dogodnym czasie.


Odtwarzacze pojawią się na rynku w czerwcu tego roku