poniedziałek, 20 maj 2024

tomtom_87207_tt-startlexpl_frontdv_black-080Najnowsza nawigacja TomTom zapewnia łatwe i intuicyjne wyznaczanie tras. TomTom Start został stworzony dla osób sporadycznie korzystających z samochodu i kierowców, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpania korzyści z używania nawigacji samochodowej.
Proste w obsłudze menu wyświetla jedynie dwu-przyciskowy interfejs: ...

tomtom_87207_tt-startlexpl_frontdv_black-200Najnowsza nawigacja TomTom zapewnia łatwe i intuicyjne wyznaczanie tras. TomTom Start został stworzony dla osób sporadycznie korzystających z samochodu i kierowców, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpania korzyści z używania nawigacji samochodowej.     

Proste w obsłudze menu wyświetla jedynie dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę. Wyposażone w 3,5” ekran urządzenie jest niezwykle lekkie. Ponadto posiada uchwyt EasyPort™ co sprawia, że bez problemu zmieści się w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.

Uproszczone menu daje użytkownikom łatwy dostęp do bazy radarów i setek Użytecznych Miejsc uprzednio zainstalowanych w urządzeniu.

TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski) jest dostępny w kolorze białym i czarnym za 449 zł. TomTom Start w wersji europejskiej (mapy 26 krajów Europy Środkowo-Wschodniej) jest dostępny za 555 zł.

Wybór kolorowych obudów (StarSkins) jest dostępny na stronie www.tomtom.com/startskins oraz u dystrybutorów za jedyne 64 zł.