poniedziałek, 20 maj 2024

goclever_5010_080Firma Goclever Technology wprowadziła na rynek nowe urządzenie do nawigacji, wyposażone w 5-calowy, dotykowy, panoramiczny ekran oraz bezprzewodową kamerę cofania. Urządzenie posiada moduł Bluetooth, transmiter radiowy i gniazdo zewnętrznego sygnału wideo, do którego można podłączyć odtwarzacz DVD. ...

goclever_5010_200Firma Goclever Technology wprowadziła na rynek nowe urządzenie do nawigacji, wyposażone w 5-calowy, dotykowy, panoramiczny ekran oraz bezprzewodową kamerę cofania. Urządzenie posiada moduł Bluetooth, transmiter radiowy i gniazdo zewnętrznego sygnału wideo, do którego można podłączyć odtwarzacz DVD.

Ponadto produkt posiada opcję umożliwiającą odtwarzanie plików multimedialnych, zdjęć i muzyki, zarówno z kart SD, jak i odtwarzacza DVD. Dodatkowo na ekranie urządzenia można wyświetlić obraz z kamery cofania. Nawigację wyposażono w dedykowany procesor Centrality Atlas III Dual Core 396MHz i 64MB pamięci RAM.

Aplikacja Goclever Map dysponuje trybem 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają realistycznie odwzorowane charakterystyczne budynki z teksturowaniem. Wyszukiwarka adresów i POI nie wymaga wpisania całej frazy lecz zaledwie kilku pierwszych liter nazwy. Błędy literowe są korygowane automatycznie, co sprawia, że jest to najwygodniejsze z dostępnych rozwiązań.

Model 5010FM BTAV CAM FE jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 849 złotych. Mapy na karcie SD 2GB oraz informacje o punktach użyteczności publicznej 42 krajów Europy zostały oparte o najnowsze źródła kartograficzne TeleAtlas. W przypadku Polski aktualne dane pochodzą z eMapy.