czwartek, 13 czerwiec 2024

225B1CS_f-sc_080Nowy monitor LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor ułatwia oszczędzanie energii

W dniu dzisiejszym firma MMD zapowiedziała wprowadzenie na rynek monitora LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor - wbudowanym czujnikiem, który wykrywa obecność użytkownika. Kiedy użytkownik odejdzie od monitora, jasność maleje, a zużycie energii zmniejsza się o 50%. ...

225B1CS_f-sc_200Nowy monitor LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor ułatwia oszczędzanie energii

W dniu dzisiejszym firma MMD zapowiedziała wprowadzenie na rynek monitora LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor - wbudowanym czujnikiem, który wykrywa obecność użytkownika. Kiedy użytkownik odejdzie od monitora, jasność maleje, a zużycie energii zmniejsza się o 50%. Po powrocie użytkownika monitor natychmiast przełącza się w zwykły tryb pracy.

Technologia PowerSensor wykorzystuje podczerwień, więc nie zakłóca działania innych urządzeń biurowych, takich jak klawiatury bezprzewodowe, myszy, zestawy słuchawkowe, telefony komórkowe. Użytkownik może łatwo ustawić odległość od monitora, w której czujnik PowerSensor będzie się uaktywniał -  może on niezawodnie wykrywać obecność użytkownika w odległości od 30 do 120 cm.

Prezentacja monitora PowerSensor oraz tego, jakie możliwości zaoszczędzenia daje on firmom bez żadnego wysiłku, znajduje się na stronie internetowej http://www.powersensormonitor.com/.

Monitor LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor będzie dostępny od lipca w cenie około 899 zł (bez VAT) u wszystkich partnerów biznesowych MMD.