czwartek, 13 czerwiec 2024
– teraz także po polsku

WDC-in-PL----080Firma Western Digital, światowy lider w dziedzinie przechowywania danych, udostępnił właśnie polską wersję językową swojej strony korporacyjnej. Od teraz wchodząc na http://wdc.com/pl  można zapoznać się nie tylko z opisami i specyfikacjami produktów, ale również znaleźć informacje o firmie, dane o programach partnerskich, pomoc techniczną oraz skrót do sklepu internetowego WD …

– teraz także po polsku

WDC-in-PL----200Firma Western Digital, światowy lider w dziedzinie przechowywania danych, udostępnił właśnie polską wersję językową swojej strony korporacyjnej. Od teraz wchodząc na http://wdc.com/pl  można zapoznać się nie tylko z opisami i specyfikacjami produktów, ale również znaleźć informacje o firmie, dane o programach partnerskich, pomoc techniczną oraz skrót do sklepu internetowego WD.

Na stronie na bieżąco zamieszczane są najświeższe informacje związane z wprowadzaniem na rynek nowych produktów i rozwiązań w dziedzinie przechowywania danych, a także aktualizacje oprogramowania używanego w produktach WD. Polska witryna będzie stopniowo rozszerzana, a jej ostateczna, całkowicie spolszczona wersja powinna pojawić się już w wakacje. Polska wersja jest jedną z 4 nowych wersji językowych oficjalnej strony Western Digital.