sobota, 18 maj 2024

Epson-Stylus_SX110_080Nowe urządzenie Epson Stylus SX110 to kompaktowa drukarka, skaner i kopiarka wyposażona w oddzielne wkłady z atramentem, doskonałe rozwiązane dla użytkowników domowych.

Urządzenie Epson Stylus SX110 jest wyposażone w atrament Epson DURABrite Ultra, zaawansowaną formułę pigmentową, w której cząsteczki atramentu znajdują się w ochronnej żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie ...

Epson-Stylus_SX110_200Nowe urządzenie Epson Stylus SX110 to kompaktowa drukarka, skaner i kopiarka wyposażona w oddzielne wkłady z atramentem, doskonałe rozwiązane dla użytkowników domowych.

Urządzenie Epson Stylus SX110 jest wyposażone w atrament Epson DURABrite Ultra, zaawansowaną formułę pigmentową, w której cząsteczki atramentu znajdują się w ochronnej żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Urządzenie oferuje też wysoką rozdzielczość tekstu i zdjęcia o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

Dzięki funkcji kopiowania bez użycia komputera i nowemu przyciskowi automatycznego skanowania urządzenie Epson Stylus SX110 pozwala szybko i łatwo kopiować oryginały formatu A4, a dołączone oprogramowanie do rozpoznawania znaków (OCR) umożliwia edytowanie tekstu z przeskanowanego dokumentu. Epson Stylus SX110 oferuje też funkcję Epson Easy Photo FixTM, która pomaga przywrócić kolor i skorygować przeciwświatło podczas skanowania starych fotografii. Dołączono też funkcję Epson Easy Photo Print, która  wraz z naciśnięciem przycisku reguluje kolor i kontrast oraz usuwa efekt czerwonych oczu. Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 249 zł