czwartek, 18 lipiec 2024

Epson_Stylus_SX525WD---080Epson Stylus SX525WD to urządzenie wielofunkcyjne obsługujące szybką łączność Wi-Fi, które jest przeznaczone dla użytkowników domowych. Urządzenie oferuje szybki, automatyczny druk dwustronny oraz skanowanie i kopiowanie. Zostało także wyposażone w duży ekran LCD do przeglądania i drukowania zdjęć, a także ładowany od przodu, łatwo dostępny zasobnik na papier. Drukarka pozwala także na kopiowanie i drukowanie bez użycia komputera. … 

Epson Stylus SX525WD to urządzenie wielofunkcyjne obsługujące szybką łączność Wi-Fi, które jest przeznaczone dla użytkowników domowych. Urządzenie oferuje szybki, automatyczny druk dwustronny oraz skanowanie i kopiowanie. Zostało także wyposażone w duży ekran LCD do przeglądania i drukowania zdjęć, a także ładowany od przodu, łatwo dostępny zasobnik na papier. Drukarka pozwala także na kopiowanie i drukowanie bez użycia komputera. Dołączone oprogramowanie upraszcza usuwanie efektu czerwonych oczu oraz regulowanie koloru i kontrastu. Posiada również oprogramowanie ABBYY FineReader™ OCR do wygodnej edycji zeskanowanego tekstu.

Epson_Stylus_SX525WD---400

Urządzenie SX525WD używa atramentu Epson DURABrite Ultra do druku wyraźnych dokumentów i zdjęć, które są odporne na wodę, blaknięcie i pisanie markerem. Użytkownicy mają do wyboru atramenty dostosowane do różnych potrzeb i oszczędzają pieniądze, ponieważ muszą wymieniać tylko zużyte kolory. Kolejnym źródłem oszczędności jest niskie zużycie energii - urządzenie posiada certyfikat ENERGY STAR®.

Sugerowana cenna brutto: 499 zł