Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Toshiba QOSMIO F60
czwartek, 24 czerwca 2021

Toshiba QOSMIO F60
środa, 17 lutego 2010 19:48    Drukuj Email

QosmioF60_---200W miesiąc po ogólnoświatowej premierze na targach CES 2010 nowy multimedialny notebook Toshiba Qosmio F60-10H zagościł na polskim rynku. Qosmio F60 to najmniejszy z komuterów dostępnych w serii.

Sercem komputera jest nowy procesor Intel Core i5-430M, który wyposażono w technologię Turbo Boost, automatycznie zwiększającą  szybkość procesora wtedy, gdy wymagana jest dodatkowa moc. Procesor współpracuje z 4 GB pamięci RAM, którą użytkownik może rozszerzyć do 8 GB. Na mieszczącym 500 GB dysku twardym znajdzie swoje miejsce pokaźna kolekcja zdjęć czy filmów. Sprzęt wyposażono w stację Blu-Ray, która odczytuje i zapisuje także tradycyjne płyty DVD. Miłośnicy filmów wysokiej jakości bez problemów będą je mogli odtwarzać na komputerze, lub telewizorze, po podłączeniu przez kabel HDMI. Komputer posiada wbudowane wysokiej jakości głośniki Harman/Kardon, mikrofon oraz kamerę internetową HD. Oprócz gniazda HDMI, na bocznych ściankach obudowy znajdują się także 3 porty USB, 1 port eSATA/USB oraz gniazdo kart pamięci obsługujące 5 popularnych formatów.


Model Toshiba Qosmio F60 oferowany jest w cenie około 4400 zł i jest objęty dwuletnią gwarancją, która może być wydłużona do 4 lat.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież