Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Rusza (r)ewolucyjny konkurs Samsung LED TV na Facebooku
niedziela, 16 maja 2021

Rusza (r)ewolucyjny konkurs Samsung LED TV na Facebooku
piątek, 09 października 2009 18:30    Drukuj Email

image003Już w przyszłym tygodniu w serwisie Facebook.com rozpocznie się wielki konkurs w ramach innowacyjnego projektu LEDerzy Ewolucji. Jest to połączenie interaktywnej zabawy, gry i konkursu z wyjątkowo atrakcyjnymi nagrodami. Wszyscy użytkownicy Facebooka będą mogli wspinać się na szczyt drabiny ewolucji, gdzie na zwycięzcę czeka 55-calowy telewizor Samsung LED TV. Dla kolejnych laureatów przygotowano dwa 32-calowe telewizory LCD oraz trzy aparaty ST550 – idealne do autoportretów i zdjęć profilowych dzięki dwóm wyświetlaczom (z przodu i z tyłu obudowy).

Nagrody przewidziano również dla najaktywniejszych graczy, którzy zachęcą do gry największą liczbę znajomych. Czeka na nich 10 odtwarzaczy mp4 S3JQB o wartości 249 zł każdy.

Więcej informacji na temat gry, dokładnej daty startu oraz szczegółów uczestnictwa w konkursie pojawiać się będzie na oficjalnym profilu Samsung LED TV uruchomionym na portalu Facebook:

http://www.facebook.com/home.php#/pages/Samsung-LED-TV/138889789742?ref=nf


Już dziś zapraszamy wszystkich do rejestracji na profilu SAMSUNG LED TV na Facebooku!

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież