Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Sony World Photography Awards 2012
wtorek, 15 czerwca 2021

Sony World Photography Awards 2012
czwartek, 22 grudnia 2011 23:29    Drukuj Email

sony-world-photography-awards

 

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 4 stycznia 2012 r. do godz. 23:59:59 GMT.

Wszystkie konkursy mają charakter otwarty. Zgłaszane zdjęcia muszą być wykonane w 2011 roku.

Uczestnicy mogą wziąć udział albo w konkursie dla zawodowców, albo w konkursie otwartym. Nie jest możliwe zgłoszenie udziału w obu konkursach.

World Photography Awards jest konkursem fotograficznym organizowanym od 2007 roku przez World Photography Organisation. Konkurs sponsoruje firma Sony. World Photography Organisation wspiera zawodowych fotografików, fotografów-amatorów i studentów kierunków związanych z fotografią. Tworzy globalną płaszczyznę komunikacji, wymiany doświadczeń i prezentacji osiągnięć w takich dziedzinach, jak fotografia dziennikarska, sztuki piękne i fotografia reklamowa. Różne inicjatywy i programy realizowane pod szyldem „World Photography” angażują fotografów w działalność komercyjną, kulturalną i edukacyjną, tworząc równocześnie wydarzenia kulturalne dostępne dla szerokiej publiczności. Imprezy organizowane obecnie w ramach World Photography obejmują program uniwersytecki World Photography Student Focus Competition, festiwal World Photography Festival, program World Photography Focus Programme i zbiór World Photography Collection.

Szczegółowe informacje o World Photography Organisation i konkursie Sony World Photography Awards można znaleźć na www.worldphoto.org

Strona internetowa WPO http://www.worldphoto.org/competitions/sony-world-photography-awards-2012-open-competition/ — miejsce spotkań całego świata fotograficznego — została przebudowana i ulepszona z myślą o nadchodzącej kolejnej edycji konkursu. Działa na niej galeria ponad 120 tysięcy zdjęć i serwis społecznościowy, można także znaleźć szczegółowe informacje na temat konkursu, poszczególnych kategorii i najważniejszych dat.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież