Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
niedziela, 16 maja 2021

Wielki … NG
wtorek, 25 maja 2010 17:45    Drukuj Email

Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic

WKF_NG_rozklad-nagrody7_final_final----200National Geographic Polska, wraz z firmą Panasonic, ogłasiły, że po raz drugi z kolei Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic będzie organizowany za pośrednictwem portalu miłośników fotografii lumisfera.pl. Uczestnicy będą mogli zgłaszać swoje prace i konkurować w kilku kategoriach tematycznych. Konkurs rozpocznie się 1 czerwca i będzie trwać do 31 sierpnia.

Od 1 czerwca 2010 r. zarówno profesjonalni fotograficy, jak i amatorzy, będą mogli zgłaszać prace do konkursu rejestrując się na stronie www.lumisfera.pl i dodając w portalu swoje zdjęcie, wraz z jego tytułem, opisem, miejscem i datą wykonania. W kategorii „Pejzaż Polski” każda z dodanych prac będzie oceniana również przez użytkowników Lumisfery.

W aktualnej edycji konkursu fotograficy mogą współzawodniczyć w kategoriach tematycznych National Geographic Polska oraz kategorii Panasonic - „Pejzaż Polski”.

Ocena zdjęć zgłoszonych do kategorii Panasonic „Pejzaż polski” zostanie dokonana przez jury, które obok jakości, oryginalności i kreatywności wykonanych prac, weźmie pod uwagę wyniki głosowania użytkowników serwisu lumisfera.pl.


Regulamin konkursu dostępny będzie wkrótce w siedzibie organizatora,
na stronie internetowej www.national-geographic.pl oraz na www.lumisfera.pl.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież