Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
wtorek, 15 czerwca 2021

Uchwyć miasto…
wtorek, 16 lutego 2010 19:33    Drukuj Email
Konkurs fotograficzny „Uchwyć miasto. Stwórz unikalny portret Warszawy"

Konkurs fotograficzny „Uchwyć miasto. Stwórz unikalny portret Warszawy"Złote Tarasy i Okręg Warszawski ZPAF zapraszają wszystkich fotografujących do udziału w otwartym konkursie fotograficznym pt. „Uchwyć miasto. Stwórz unikalny portret Warszawy".
Celem konkursu jest sprowokowanie do osobistego, fotograficznego podejścia do życia stolicy i wyłonienie niebanalnych zdjęć pokazujących dynamikę współczesnej Warszawy.

Do 16 kwietnia każdy może zgłosić do 5 zdjęć w dowolnej technice fotograficznej.

Do wygrania aż 51 nagród rzeczowych, w tym:

Dwie drukarki Epson Stylus Photo P50, Dziesięć wydrukow archiwalnych w formacie A2 w technologii Epson Digigraphie, Nikon D5000 z obiektywem 18-105VR, Nikon Coolpix S60 GOLD, siedem wycieczek promem Stenaline, Dziesięć prenumerat miesięcznika Foto. Dodatkowo przyznane będą trzy nagrody w postaci kursów fotograficznych zorganizowanych przez OW ZPAF: dwa kursy reportażu i fotografii dokumentalnej oraz jeden kurs klasycznej fotografii ciemniowej.

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione fotografie będą zaprezentowane na wystawie w Złotych Tarasach, w maju 2010 roku.

Karty zgłoszeń można odebrać w Punkcie Informacyjnym w Złotych Tarasach (poziom 0), gdzie dostępny jest także szczegółowy regulamin konkursu.

Pełną informację o konkursie można znaleźć także na stronie www.zlotetarasy.pl.

Zgłoszenia konkursowe na CD lub DVD należy składać w Punkcie Informacyjnym w Złotych Tarasach (poziom 0) lub przysyłać na adres:

Biuro Dyrekcji Centrum Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
(z dopiskiem: Konkurs Uchwyć Miasto)
do 16 kwietnia 2010 roku.

Uroczyste ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej w Noc Muzeów, 15 maja 2010, o godzinie 20.00.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!!!


Sponsorzy i patroni konkursu: Epson Polska, Patron konkursu, Nikon Polska, www.fotowydruki.com.

Patronat medialny: Antyradio, fotopolis.pl, miesięcznik Foto, TVN Warszawa


Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików jest odddziałem ogólnopolskiego stowarzyszenia fotograficznego. Założony został w 1947 roku z misją integracji środowiska fotograficznego, propagowania fotografii jako dziedziny sztuki, ochrony dziedzictwa fotografii polskiej i wspierania jej rozwoju. Obecny zakres działań OW ZPAF to organizowanie wystaw fotograficznych w Starej Galerii ZPAF, Galerii Obok ZPAF oraz projektów zewnętrzych; edukacja w formie dwuletniego Studium Fotografii ZPAF i Programów Edukacyjnych, organizowanie aukcji i konkursów fotograficznych, wydawnictwa fotograficzne, ochrona praw autorskich i integrowanie środowiska przez organizowanie wieczorów autorskich, plenerów fotograficznych i spotkań środowiskowych. Siedziba OW ZPAF mieści się przy Placu Zamkowym 8 w Warszawie.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 3 Votes )
 

Komentarze  

 
-1 # Gość 2010-02-21 21:20
Mam na imię Wiktor ale system tego nie przyjmuje. Napisałem Janek też nie; xxx przyjął. Rozumiem, że swoje zdjęcie z Warszawy mogę wysłać kiedy pojadę kilkaset kilometrów do WARSZAFKI aby odebrać kartę zgłoszenia w Złotych Tarasach. Ubawiłem się ;)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 
 
0 # Gość 2010-02-26 11:45
Przez jaką stronę chcesz wysłać fotę na ten konkurs?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 
 
0 # Gość 2010-02-26 11:52
Masz rację! Organizato r zapomniał o udostęonie niu pobierania zgłoszenia ze strony konkursowe j. Zakupy przede wszystkim, konkurs przy okazji.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 
 
0 # Gość 2010-03-03 22:48
Jednej rzeczy w regulamini e nie rozumiem. W jednym z punktów jest napisane, że muszę dysponować zgodą osób znajdujący ch się na zdjęciach. Czy to oznacza, że jak np. robię zdjęcie tłumowi ludzi w metrze to muszę biegać i prosić każdego o zgodę?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 
 
0 # Gość 2010-03-06 11:16
Wszystko zależy od sposobu fotografow ania, gdy na zdjęciu występują osoby na pierwszym planie, są obiektami fotografow ania, to musisz mieć ich zgodę. Możesz naruszyć czyjąś prywatność , więc lepiej mieć zgodę i to dk2na papierze.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież