sobota, 25 maj 2024

bizhub_20_konica_minolta-----080

Monochromatyczny bizhub 20 to nowość w gamie wydajnych urządzeń wielofunkcyjnych A4, skierowana do firm. Wiodące zalety nowego modelu - duża szybkość drukowania i niewielkie rozmiary powodują, że jest świetną odpowiedzią dla indywidualnych stanowisk pracy, i doskonale sprawdzi się w codziennej pracy księgowego czy działu personalnego. Bizhub 20 drukuje, kopiuje, faksuje w czerni i umożliwia …

Monochromatyczny bizhub 20 to nowość w gamie wydajnych urządzeń wielofunkcyjnych A4, skierowana do firm. Wiodące zalety nowego modelu - duża szybkość drukowania i niewielkie rozmiary powodują, że jest świetną odpowiedzią dla indywidualnych stanowisk pracy, i doskonale sprawdzi się w codziennej pracy księgowego czy działu personalnego. Bizhub 20 drukuje, kopiuje, faksuje w czerni i umożliwia wykonywanie kolorowych skanów. Jest ekonomiczny i cichy, dzięki czemu nie zakłóca pracy.

bizhub_20_konica_minolta-----400

Oba modele są wyposażone w podajniki papieru na 250 arkuszy, które w razie potrzeby  można rozszerzyć aż do 800 arkuszy w przypadku modelu bizhub 20P i do 550 arkuszy w bizhub 20. Urządzenia wielofunkcyjne drukują w rozdzielczości 1200 na 1200 dpi i są standardowo wyposażone w moduł druku dwustronnego.

Szybkość kopiowania bizhub 20 to 30 egzemplarzy na minutę, a automatyczny dwustronny podajnik oryginałów ułatwia i przyspiesza kopiowanie wielostronicowych  dokumentów. Urządzenia posiadają też moduł uwierzytelniania, który pozwala łatwo ograniczyć dostęp do niektórych funkcji, takich jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie czy bezpośredni wydruk z USB innym użytkownikom.