poniedziałek, 20 maj 2024
– najlepiej zaprojektowaną myszką w Polsce

microsoft_arc_mouse---080

Myszka Microsoft Arc została wybrana do finału ogólnopolskiego konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi - Dobry Wzór 2010. Organizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Myszka Arc jest w tym roku jedynym akcesorium komputerowym spośród czternastu finalistów w kategorii Strefa Pracy. …

znaczki_DW-2010_finalista_cien----200– najlepiej zaprojektowaną myszką w Polsce

Myszka Microsoft Arc została wybrana do finału ogólnopolskiego konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi - Dobry Wzór 2010. Organizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Myszka Arc jest w tym roku jedynym akcesorium komputerowym spośród czternastu finalistów w kategorii Strefa Pracy.

Dostępna na polskim rynku od 2008 roku Myszka Microsoft Arc jeszcze przed premierą stała się przedmiotem pożądania wielu posiadaczy komputerów, zaś obecnie jest jednym z najchętniej kupowanych peryferiów komputerowych firmy Microsoft. Oryginalny kształt, ceniona przez posiadaczy laptopów możliwość składania myszy, miniaturowy odbiornik, bezprzewodowość oraz laserowa technologia śledzenia ruchów to główne zalety Arc Mouse.

microsoft_arc_mouse---400

Otwarcie wystawy i ogłoszenie zwycięzców zostanie poprzedzone uroczystą Galą Konkursową, która odbędzie się 22 września w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Po Gali finałowej produkty i usługi zostaną przedstawione na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, która potrwa do 14 listopada.