Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Nowy iPhone 4 …
czwartek, 24 czerwca 2021

Nowy iPhone 4 …
wtorek, 08 czerwca 2010 21:57    Drukuj Email

… w Polsce dopiero we wrześniu

iphone-4---200Podczas corocznej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC 2010) zaprezentowano udoskonaloną wersję telefonu Apple  - iPhone 4. Telefon charakteryzuje się najwyższą rozdzielczością ekranu, jaką kiedykolwiek wbudowano w telefon komórkowy, konstrukcją ze szkła i stali nierdzewnej a Apple zapewnia, że jest to najcieńszy smartphone na świecie. Jednocześnie urządzenie pozwala na 40 procentowe wydłużenie czasu rozmów telefonicznych. Większa, wydajniejsza bateria pozwala na: 7 godzin rozmowy, 6 godzin przeglądania 3G, 10 godzin przeglądania WiFi, 10 godzin wideo, 40 godzin muzyki i 300 godzin czuwania. iPhone 4  wyposażony został  w najnowszy mobilny system operacyjny IOS 4, który zawiera 100 nowych funkcji, szybkość ściągania danych 7,2Mb i prędkość wysyłania 5,8Mb,  aparat o rozdzielczości 5 milionów pikseli z autofocusem, 5-krotnym zoomem i lampą błyskową LED,  możliwość nagrywania wideo HD. 

iPhone 4 będzie dostępny w kolorze czarnym lub białym w Stanach Zjednoczonych w sugerowanej cenie detalicznej $ 199 (USA) za model 16GB i 299 dolarów (USA) za 32GB model. iPhone 4 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii od 24 czerwca, niestety w Polsce pojawi się pod koniec września br.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież