sobota, 20 lipiec 2024
– Martyny Wojciechowskiej życie na 100%

PlanszeMartynyS14_080Miesięcznik National Geographic Polska i PZU zapraszają na wystawę fotograficzną „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%”.Otwarcie wystawy nastąpi 10 września br. w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie. …

– Martyny Wojciechowskiej życie na 100%

Miesięcznik National Geographic Polska i PZU zapraszają na wystawę fotograficzną „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%”. Otwarcie wystawy nastąpi 10 września br. w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie.

Zobacz większe!

Wystawa składa się z 30 zdjęć z najodleglejszych zakątków świata. To zatrzymane w kadrze niecodzienne historie dziennikarki i podróżniczki, redaktor naczelnej National Geographic Polska oraz National Geographic Traveler. Motywem przewodnim zdjęć są ogień, woda, powietrze i ziemia, które, jak powiedziała Martyna – drzemią w niej od zawsze i stanowią niecodzienny miks jej zainteresowań, charakteru i potrzeb w stawianiu sobie coraz to nowych wyzwań.

Wierzę, że mamy jedno życie i powinniśmy je przeżyć na 100 procent. Dlatego nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę i nie tylko marzę, ale po prostu mam odwagę konsekwentnie te marzenia realizować.

Zobacz większe!

Zapraszam wszystkich serdecznie do mojego świata rozpiętego pomiędzy 4 żywiołami – zachęca Martyna Wojciechowska.

Zobacz większe!