Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Agora dostawcą treści do telefonów Nokia N97 i Nokia N97 mini
poniedziałek, 17 maja 2021

Agora dostawcą treści do telefonów Nokia N97 i Nokia N97 mini
sobota, 12 grudnia 2009 12:06    Drukuj Email

logo_nokiaInformacje z serwisów Grupy Gazeta.pl: Gazeta.pl, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, eDziecko.pl, Sport.pl oraz stron rozrywkowych i lokalnych pojawią się w nowych modelach telefonów Nokia. Agora jest pierwszym z grupy największych wydawców internetowych serwisów informacyjnych w Polsce, który dostarcza treści dla użytkowników telefonów komórkowych Nokia.

Widget z informacjami z wybranych serwisów Grupy Gazeta.pl jest dostępny we wszystkich sprzedawanych w Polsce telefonach Nokia N97 mini, natomiast użytkownicy modelu Nokia N97 mogą go pobrać z Ovi Sklepu (store.ovi.com).

Korzystanie z widgetu jest proste i wygodne dzięki przejrzystemu podziałowi treści na kilkanaście kategorii tematycznych, m.in.: wiadomości, sport, gospodarka, rozrywka, dziecko, motoryzacja czy giełda; dodatkowo najnowsze wiadomości wyświetlane są na głównej stronie widgetu. Użytkownicy telefonów Nokia N97 i Nokia N97 mini mogą też personalizować widget, m.in. wybierając konkretne kategorie informacji. Informacje będą wyświetlane i automatycznie aktualizowane na ekranie głównym telefonu.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież