Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Telefony Samsung Galaxy (i7500)
poniedziałek, 17 maja 2021

Samsung Galaxy (i7500)
sobota, 22 sierpnia 2009 23:08    Drukuj Email

GT-I7500_200Samsung Galaxy to nowoczesny telefon wielofunkcyjny z 3,2-calowym wyświetlaczem dotykowym AMOLED. Użytkownikom oferuje nie tylko dostęp do Internetu za pomocą HSDPA (7,2 Mb/s) i WiFi, ale również możliwość korzystania z usług Google™ Mobile i przeglądania zasobów Internetu z wręcz zawrotną szybkością.

Samsung Galaxy zapewnia użytkownikom dostęp do pełnej gamy usług Google, w tym Google Search™, Google Maps™, Gmail™, YouTube™, Google Calendar™ i Google Talk™. Dostęp do setek innych aplikacji jest z kolei możliwy za pośrednictwem platformy Android Market – np. aplikacja Wikitude – przewodnik turystyczny na potrzeby telefonów komórkowych – rozpoznaje lokalizację użytkowników i udostępnia im, w postaci artykułów z Wikipedii, szczegółowy opis miejsc, które mają przed sobą.

Samsung Galaxy wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,2 cala, kryjący w sobie całe bogactwo kolorów i dostarczający tym samym niesłychanej przyjemności z odkrywania świata multimediów. Oprócz aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 milionów pikseli i możliwości obsługi różnego rodzaju plików multimedialnych model ten wyróżnia się również wydajną baterią (1500 mAh) i obszerną pamięcią – do 40 GB (pamięć wewnętrzna: 8 GB, pamięć zewnętrzna microSD: do 32 GB), która pozwala na pełne korzystanie z wszystkich jego aplikacji i zasobów multimedialnych.

Telefon Samsung Galaxy (I7500) wchodzi obecnie do sprzedaży wyłącznie do operatora sieci Play.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież