sobota, 20 lipiec 2024

ShowImage--080Firma Nokia zapowiedziała wprowadzenie telefonu Nokia 6303i classic.  Model wyróżnia się imponującą listą funkcji i bardzo przystępną ceną wynoszącą w handlu detalicznym 105 euro bez podatków i dopłat.
Zdjęcia zrobione aparatem 3,2 miliona pikseli można wyświetlić na dużym ekranie o przekątnej 2,2 cala. Z rodziną i znajomymi można łączyć się za pośrednictwem poczty i komunikatora, …

ShowImage--200Firma Nokia zapowiedziała wprowadzenie telefonu Nokia 6303i classic.  Model wyróżnia się imponującą listą funkcji i bardzo przystępną ceną wynoszącą w handlu detalicznym 105 euro bez podatków i dopłat.

Zdjęcia zrobione aparatem 3,2 miliona pikseli można wyświetlić na dużym ekranie o przekątnej 2,2 cala. Z rodziną i znajomymi można łączyć się za pośrednictwem poczty i komunikatora, dostępnych przy użyciu aplikacji Nokia Messaging.

Telefon posiada obudowę ze stali nierdzewnej. W intuicyjnym rozkładzie funkcji użytkownik może łatwo znaleźć potrzebne aplikacje. Niezależnie od tego, czy udostępnia się multimedia w Internecie, przegląda strony lub słucha muzyki, świetna pojemność baterii  - 8 h rozmów i 21 dni w trybie czuwania - gwarantuje długi czas działania. 


Telefon Nokia 6303i classic będzie dostępny na wybranych rynkach w pierwszym kwartale
2010 roku.